معرفی پایا پلیمر دانا

شرکت پایا پلیمر دانا در سال ۱۳۸۴ توسط گروهی از متخصصین با تجربه در زمینه دانش پلیمر تاسیس گردید و با تامین طیف گسترده ای از پلاستیک‌ها، افزودنی ها و مستربچ ها توانست در بازار پلاستیک ایران و افزودنی های خاص تحول بزرگی ایجاد کند. در راستای کارآفرینی و پیش برد صنعت پلیمر در کشور، پروژه احداث کارخانه تولیدی مستربچ پایا پلیمر دانا از سال ۱۳۹۳ در زمینی به مساحت تقریبی هفت هزار متر مربع در شهرک صنعتی ایوانکی کلید خورد. این کارخانه در فاز اول، سالیانه دوازده هزار تن از انواع مستربچ و افزودنی های پلیمری را با بهره گیری از مدرن ترین فن آوری روز شرکت های امریکایی و اروپایی، عرضه می نماید.

مستربچ های خاص فیلم

(BOPP)

طیفی از محصولات تخصصی تولیدی، به مستربچ ها و افزودنی های مختص فیلم های BOPP اختصاص دارد. با توجه به حساسیت بسیار زیاد تولید این نوع فیلم های پلی پروپیلنی، مستربچ های مورد استفاده در این فیلم ها، نیازمند برخورداری از استانداردهای دقیق و درجۀ بسیار ممتاز کیفیتی است. بدیهی است که تولید چنین محصولاتی تنها با تکیه بر دانش و فن آوری پیشرفته و مواد اولیۀ بسیار مرغوب میسر است. از طرفی با توجه به اینکه هزینۀ ضایعات در تولید فیلم های BOPP بسیار سنگین و باورنکردنی است، لذا ثبات کیفیت در مستربچ BOPP امری اجتناب ناپذیر به نظر می‌رسد و کوچکترین خطایی در این باره به خسارات بسیار و غیر قابل تحمل می انجامد و این دقیقاً یکی از کلیدی ترین مزایای رقابتی محصولات پایا پلیمر دانا می باشد.

افزودنی ضد اشعه آفتاب

(Anti UV)

افزودنی مقاوم کننده در برابر اشعۀ آفتاب (Anti UV) یک محصول بسیار حساس می باشد. کیفیت و فرمولاسیون مواد موثر به مراتب بیش از درصد ماده مؤثر، در تعیین کیفیت محصول نهایی نقش دارد. پایا پلیمر دانا، مواد اولیۀ مورد نیاز برای این محصول حساس را از معتبرترین تولیدکنندگان جهانی (در بالاترین ردۀ کیفیتی) تامین می کند که طول عمر و مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی سخت ایران و روش های مرسوم برای استفاده از آفت کش ها و مواد شیمیایی دارند. چنین کیفیتی با فرمولاسیون خاص و دانش فنی پیشرفته در تولید محصول، مزیت رقابتی چشمگیری در شرایط محیطی ایران به شمار رفته که ضامن طول عمر بیشتر در برابر رقبای خارجی است.

مستربچ های خاص منسوجات بی بافت

(Non-Woven)

در حال حاضر ۳۰ ٪ از منسوجات جهان بی بافت است و روز به روز بر تولید و مصرف آنها افزوده می شود. متداول‌ترین نوع این منسوجات نمد است. انواع لباس (به ویژه لباس های بیمارستانی)، ماسک‌ها و فیلترها، انواع دستمال ها، پادری‌ها، ایزوگام، انواع عایق‌ها، كاغذ هاي ديواري، کیسه های خرید و … انواعی از منسوجات بی بافت هستند.

پایه های پایا

دانایی

پایا پلیمر دانا، بر مبنای دانش روز شکل گرفته، رشد کرده و به پیش می رود. در واقع پیشرفت پایا، به جای سعی و خطا، بر اساس دانایی و خرد بوده است. با بهره گیری از آزمایشگاهی مجهز، پایا پلیمر دانا سعی دارد اولین محصولی که به مشتری می دهد، بهترین و مناسب ترین گزینه برای او باشد.

فن آوری

پایا پلیمر دانا، با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه های تولید مستربچ از برندهای معتبر اروپایی، و با استفاده از جدیدترین فن آوری تولید که تا کنون تنها در اختیار چند تولید کنندۀ مطرح جهانی بوده است، قدمی هم تراز با رقبای برتر جهانی برداشته است.

کیفیت

پایا پلیمر دانا، کیفیت را مهمترین مزیت رقابتی خود می داند و از همین رو بیشترین حساسیت را نسبت به کنترل کیفی محصولات خود اعمال می کند. با توجه به سوابق غنی این مجموعه در تامین مواد اولیه از برندهای معتبر جهانی و همچنین تجارب ارزنده ای که در طول سال ها تجربه و ارتباط با صنعت پلاستیک به دست آورده است، این مجموعه محصولی با کیفیت جهانی عرضه می نماید.

خرید اینترنتی

فلاویوس آریانوس در سدهٔ دوم میلادی در آثار خود خلیج فارس را پرسیکون کاای تاس که خلیج فارس معنا می‌دهد استفاده کرده‌است.فلاویوس آریانوس در سدهٔ دوم میلادی در آثار خود خلیج فارس را پرسیکون کاای تاس که خلیج فارس معنا می‌دهد استفاده کرده‌است.

صداقت

پایا پلیمر دانا، معتقد است که حرکت متعالی و توسعۀ پایدار تنها بر پایۀ صداقت امکان پذیر است. انعکاس این صداقت در تعداد و رضایت مشتریان وفادار چندین سالۀ این مجموعه دیده می شود.

مشتری مداری

پایا پلیمر دانا، مشتریان خود را شرکای خود می داند. چرا که بدون اعتماد و احترام به مشتری و رعایت حقوق مشتری هیچ کسب و کاری موفق نخواهد بود. بر همین اساس پایا پلیمر دانا همواره کوشیده است تا ارتباط دائم با مشتریان خود را حفظ کرده و همواره پذیرای دریافت بازخوردها و شنیدن صدای مشتریان خود، باشد.

صنایع هدف

صنایع فیلم و بسته بندی

صنایع فیلم و بسته بندی

o فیلم های BOPP o فیلم کشاورزی و گلخانه o کیسه های فروشگاهی، نایلون و نایلکس  (مستربچ های رنگی، براق کننده، لیزکننده و ...) o گونی های پلی پروپیلنی و کیسه های Raffia