خط تولید مستربچ سفید توسط شرکت پایا پلیمر دانا با ظرفیت اسمی هشت هزار تن در سال در شهرک صنعتی ایوانکی در استان سمنان نصب گردیده و به زودی به مرحلۀ بهره برداری خواهد رسید.

مستربچ های تولیدی این مجموعه، برای انواع مصارف فیلم و بسته بندی، گونی بافی (Raffia)، صنایع نساجی و منسوجات بدون بافت، ظروف یکبار مصرف و thermoforming، لوله و اتصالات پلیمری، انواع قطعات پلاستیکی و تزریقی و بادی و Rotomolding مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است که مستربچ سفید پر مصرف ترین مستربچ در دنیا بوده و از این رو، طبق پیش بینی ها، بیشترین سهم از ظرفیت تولید کارخانه پایا پلیمر دانا را به خود اختصاص خواهد داد.

وجود تنوع فراوان و تناسب داشتن با کاربردهای تخصصی و نیاز مشتری از جمله مزیت های رقابتی مستربچ های سفید پایا پلیمر دانا خواهد بود که در کنار کیفیت و قیمت، این محصولات را از سایر رقبای خود متمایز خواهد ساخت. این تنوع گرید، به واسطۀ میزان دی اکسید تیتانیوم موجود در مستربچ (از ۲۰ تا ۸۰ درصد)، پایۀ پلیمری مستربچ (PE، PP، PET، EVA، PA، PC و …) و همچنین استفاده ای که در محصولات مختلف دارد، به وجود آمده است.

گفتنی است که در سایۀ دانش نیروهای متخصص و با همت مدیران توانمند و با بهره گیری از فن آوری پیشرفتۀ امریکایی و اروپایی، نه تنها امکان تولید و عرضۀ بالاترین سطح کیفیتی مستربچ سفید را سبب خواهد شد، بلکه باعث کاهش هزینه‌های تولید و قدرت رقابت بالای کالا در ایران و جهان خواهد گردید.